Nowe Marki Toreb i Torebek Skórzanych w Antler

Brandy: Royals Fashion, Belveder Polska, Nobo, Compras, Bolsa, Torebki Jordan Reveal

Zobacz

Antler

Marka, która stawia sobie za cel dotarcie do ludzi, którzy cenią sobie wysoką jakość, jak również niepowtarzalny design. Nieszablonowe wzory koszulek Antler, nadają im unikalny wygląd, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Wzory, które oferujemy, produkowane są w krótkich seriach, co powoduje, że kupując nasz produkt masz gwarancję oryginalności i możliwość wyróżniania się z tłumu.Wysoka jakość produkowanych przez nas koszulek wynika z doboru najlepszych gatunkowo materiałów, oraz zastosowania techniki sitodruku, co przekłada się na odporność i żywotność naszych wyrobów. Kupując koszulki Antler, nie masz do czynienia z kolejnym tanim produktem o wątpliwej jakości i pochodzeniu.

Atmosphere

Pomysł gościa z Portland Chrisa Prosser. Jeśli macie dość marek noszonych przez każdego to warto sprawdzić co ciekawego oferuje ten brand. Chris i jego ekipa tworzą markę według własnej wizji nie rezygnując z jakości ubrań, ale ciągle przesuwając granice jeśli chodzi o design. Chcą, aby ich odzież nosili ludzie z otwartymi umysłami, pozytywnie zakręceni oraz ludzie z pasjami. Wszystko zaczęło się w 7 klasie High School kiedy Chris uczył się grafiki i szukał swojego stylu. On projektował a jego mama szyła koszulki. Kumple pomagali sprzedawać gotowe T-Shirty z jego grafiką prosto ze szkolnej szafki. Od tego czasu minęło 13 lat. Teraz firma sprzedaje nie tylko w USA ale tez w Europie i Azji, a kolekcja to oczywiście nie tylko T-Shirty.

Blue Q

Firma z 22 letnim stażem na rynku . Głownymi produktami Blue Q są torby i portfele wykonane z prefabrykowanych materiałów, z bardzo ciekawymi grafikami stylizowanymi na lata 20te 30te 40te i 50te zeszłego wieku. W swej ofercie marka Blue Q posiada też kosmetyki, ubrania, okulary jak i również stylizowane na stare artykóły piśmiennicze. Nasz sklep postanowił skupić się na torbach,zegarkach jak i portfelach tej mało znanej marki.

Historia czapek braci Goorin rozpoczęła się w 1895 w Pittsburghu w Stanach Zjednoczonych, gdzie powstała firma. Cztery lata później jej siedziba przeniosła się do San Francisco, gdzie znajduje się do dzisiaj. Od momentu stworzenia firmy przez Cassela Goorin sztukę tworzenia czapek zgłębia już czwarte pokolenie jego rodziny. Produkty Goorin nigdy nie były wytwarzane masowo, dzięki czemu od lat zachowują swój niepowtarzalny charakter.
Najlepsze tkaniny, zdobienia, sposób ich łączenia, barwienia, postarzania, wiele elementów wykonywanych ręcznie, dbałość o każdy szczegół – wszystko to sprawia, że każdy projekt staje się unikalny i wyjątkowy. W wielu kolekcjach pojawiają się za to limitowane serie i autorskie nakrycia głowy.

Włoskie, designerskie zegarki IO?ION! Rozchwytywane na Półwyspie Apenińskim, w Nowym Świecie i na Wyspach Brytyjskich już dziś przebojem wkradają się na rodzime salony. To nowatorski projekt, który jest połączeniem muzyki klubowej, mody oraz współczesnej grafiki. To wszystko oddaje ideę zegarków IO?ION! w czym dokładnie tkwi ich magia.

Marka Superdry Clothing powstała w 2003 roku, i jest jedną z najszybciej rozwijających się Brytyjskich marek. Swą popularność zawdzięcza Davidowi Beckhamowi, który został sfotografowany w koszulce OSAKA, jak również w kurtce skórzanej BRAD. W 2008 roku zaczęła się ekspansja marki na Brytyjski rynek, czego wynikiem było otwarcie sklepów w każdym większym mieście w Wielkiej Brytanii. W tym momencie, produkty marki Superdry są dostępne w ponad 20 krajach świata.

Mamy zaszczyt być jednym z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie można nabyć produkty tej kultowej marki.

Marka T.I.T.S (Two In The Shirt) to unikalna, prowokacyjna marka odzieżowa, która w swoich projektach skupia się głównie na kobiecym ciele.Marka powstała w 2006 roku jako linia wyłącznie męskich ubrań, i dzięki pozytywnemu przyjęciu na świecie, szybko rozszerzyła ofertę do ciuchów damskich, oraz akcesoriów.